2day's News: Newsstand, Pilati & Richest Supermodel

Newsstand - latest magazine's covers


- Playing Fashion March 2012 Heather Marks
- Vogue Italia March 2012 Joan Smalls by Steven Meisel
- Vogue Turkey March 2012 Angelina Jolie by Mert & Marcus

- Interview March 2012 Katy Perry
- Harper’s Bazaar Singapore February 2012 Kinga Rajzak
- Glamour Italia March 2012 Felicity Jones

- Elle Mexico March 2012 Poppy Delevingne
- Elle Turkey March 2012 Reese Witherspoon
- Asos April 2012 Léa Seydoux by Eric Guillemain

Pilati Leaves

 Dziś potwierdzono oficjalnie coś o czym bardzo długo plotkowało środowisko. Stefano Pilati opuszcza YSL. Jego ostatni pokaz odbędzie się w Paryżu 5-go marca. Nie podano gdzie Pilati będzie pracował. Projektant był dyrektorem artystycznym YSL od 2000 roku i jak podała firma w oficjalnym oświadczeniu przez ten czas wyprowadził markę na tory nowoczesności zachowując styl YSL.
Richest Supermodel

 Ostatnio magazyny obiegła informacja o zarobkach supermodelek. Na pierwszym miejscu tej listy znajdowała się Gisele Bundchen z zarobkami około 300 mln $. Teraz jednak Forbes ogłosił, że najbogatszą jest Kathy Ireland. Kathy (obecnie 48 lat)została odkryta w wieku 17 lat i od 1984 do 1997 roku była modelką Sport Illustrated Swimsuit Edition. Majątek modelki został wyceniony "tylko" na 350 mln $ ale jej sieć handlowa warta jest już 2 mld $ co właśnie daje jej pierwsze miejsce.

Comments

  1. Gisele piękna i bogata -ideał;-)
    A tak poważnie praca modelki wbrew temu co wiele osób myśli jest ciężka i wymagająca (pod wieloma względami) , także zarobki jak najbardziej adekwatne.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts