Magazine ....

Świeże wydanie Elle Italia i Elle Uk na luty - zakupiłam i dzielę się z Wami ;-)


Comments

 1. uwielbiam Emily Blunt :) Piekne zdjecia

  ReplyDelete
 2. Czytałam to co pisałaś o ACTA w poprzednim poście , ty i "twój mąż wiem wszystko Krzysztof" i powiem wam ,ze to wy nie macie pojęcia o czym mówicie ...
  Za takie coś co zrobiłaś tutaj bedziesz mogła być pociągnięta do odpowiedzialności finanasowej bądź innej bardziej restrykcyjnej czyt. bedziesz mogła pójść siedzieć bowiem skopiowałaś tutaj do UŻYTKU PUBLICZNEGO coś za co ty może zapłaciłaś ale inni , tutaj zaglądający już nie ...Zatem okradasz wydawcę elle bowiem ja obejrzę tutaj te zdjęcia i już nie kupię tej gazety w sklepie , kumasz Magda ???To jest to samo jak umieszczenie w sieci linka do filmu itp .... , nie zapłaciłeś a oglądasz , co z tego ,że podpiszesz ,że to z elle są te zdjęcia ?To nic nie zmienia .Okradasz ich i tyle , używasz ich własności.
  "Państwo wszyskowiedzący " nie dotyczali ale pozuja na intelektualistów rozumiejących temat .
  Wiesz ,że zniknie youtobe , wikipedia i inne portale społecznościowe bo zawierają linki /odnośniki do wielu skopiowanych wiadomości/ zdjęć ?Wiesz,że jak pójdziesz na kurs gotowania i zdradzisz przepis w sieci użytkownikom , którzy nie zapłacili za ten kurs to za to poniesiesz konsekwencje finansowe bądź inne bo dopuściłaś się kradzieży czyjejś własności intelektualnej ... ?Czyli udostepniłaś ją komus za darmo (nawet jak podpiszesz skąd masz ten przepis TO NIC NIE ZMIENIA ) czyli okradasz włąściciela tego przepisu , który każdy może mieć ale dopiero jak zapłaci za kurs.Tak samo jak za bilet w kinie , tak samo jak za gazetę w sklepie.
  WAKE UP kobito , zobacz trochę szerzej problem niż te twoje nieszczęsne podróbki , ty jestes taka sama ci co w hongkongu szyja LV za grosze , okradasz teraz elle tak jak oni okradają projektantów.
  Doczytaj temat i zapoznaj się z nim na 100 % bo nie wiesz o czym mówisz .

  ReplyDelete
 3. ok doczytam , dziekuje za informacje, chyba wszyscy musimy sie pozegnac z internetem

  ReplyDelete
 4. mam nadzieje ze wyslalas ta wiadomosc do kazdego portalu, serwisu na całym swiecie ;-) wszystkich blogów i do wszystkich wlascicieli stron internetowych

  ReplyDelete
 5. nie na darmo pod akcją NO ACTA podpisało się już ponad 3.000 000 internautów a hakerzy bombardują wiele internetowych witryn.
  Na to trzeba patrzeć całościowo a nie wybierać co nam odpowiada ; podróbkom stop ale już jak ja coś kopiuję to ok , niestety to nie tak.
  Pewnie wiesz , że został aresztowany
  po śledztwie prowadzonym przez FBI właściciel magaupload ?Grozi mu 50lat więzienia za łamanie praw autorskich.To może skrajny przykład ale do tego to się wszystko sprowadza niestety.
  No i niestety inwigilacja oraz coraz bardziej ograniczany dostęp do informacji co przecież jest podstawowym założeniem internetu.
  Polecam dzisiejszy program Tomasza Lisa albo przystępnie można tutaj posłuchać :
  http://www.youtube.com/watch?v=h1fJYlQ9iJY

  ReplyDelete
 6. Czytam tę śmieszną dyskusję o ACTA i utwierdzam się w przekonaniu, że po pierwsze wystarczy podać jakąś choćby najbardziej absurdalną informację do opinii publicznej i ta zaraz będzie bezrefleksyjnie ją powtarzać, oburzać się itp. Nie dziwne, że internauci i hakerzy protestują, bo prawa autorskie łamane są w sieci notorycznie, także - choć pewnie nieumyślnie - na tym blogu.
  Czytałam, jak pewnie bardzo niewielu biorących udział w dyskusji, całą treść ACTA i nie widzę w tej umowie żadnego zagrożenia, co więcej - nałożone w niej restrykcje już dawno istnieją w polskim prawodawstwie - wystarczy poczytać przepisy m.in. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych czy Prawo telekomunikacyjne lub KPK. Co więcej, ta umowa nie wymaga żadnych zmian w naszym prawie wewnętrznym, za to może doprowadzić do wprowadzenia mechanizmów walki z podróbkami. Ale histeria już się rozpętała. Btw, Katelate - bzdury piszesz, które gdzieś usłyszałaś czy przeczytałaś.Na koniec dodam, że tematem praw autorskich zajmuję się od lat i śmieszy mnie dyskusja wszystkowiedzących na każdy temat - naszą cechą narodową jest, że jesteśmy jednocześnie doskonałymi lekarzami, prawnikami, architektami, dziennikarzami - dajemy sobie prawo do dyskutowania i krytykowania w każdym temacie, również w takim, o którym nie mamy żadnego pojęcia.

  ReplyDelete
 7. Merigold brawo !!!! to się nazywa psychologia tłumu,wystarczy wrzucić jakieś chwytne hasło i młodzi gniewni mają zabawę.

  ReplyDelete
 8. te kwiaty blumarine coraz bardziej mnie intrygują... choć nie podejrzewałabym siebie o to :) a kompletując garderobę na nowy sezon, zaopatrzyłam się już w niezwykle wyrafinowaną ale prostą niebieską bluzkę- z przodu krótszą z tyłu dłuższą - elementy niebieskiego (ale tego zdecydowanego koloru- nie pastelowego) - to mój typ na nowy sezon jeśli chodzi o trendy;
  podoba mi się połączenie go ze złotymi cekinami jak u la manii na wiosnę lato
  .... i ten krótki sweterek do spódnicy z wysokim stanem -tuby lub klosza.... rozmarzyłam się - muszę sobie sprawić, bo jest cudny :)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts