Karl Lagerfeld as a DJ 

Comments

 1. Super pomysł, modelki, ubrania, muzyka i co najważniejsze Karl;-)

  ReplyDelete
 2. Niezwykle błyskotliwe... Pomimo wieku, zaskakuje kreatywnością;) Super!

  ReplyDelete
 3. Bardzo,bardzo mi się podoba ;)

  ReplyDelete
 4. Magda przepraszam, że nie na temat ale pisałaś kiedyś, że robisz peeling azjatycki 2x w roku. Sama się wybieram i chyba mam za duże oczekiwania odnośnie tego peelingu. Mam delikatną i cienką cerę i dla mnie ten zabieg będzie dość ''inwazyjny''. W wieku 25l. zaczęłam mieć problemy z cerą i pozostały pamiątki. Ostatnio oglądałam filmik na YT
  o chłopaku, który używał przez 30 dni roll-on
  z igiełkami o średnicy 0,2mm efekty niesamowite. Fraxel z uwagi na inwazyjność to dla mnie ostateczność. Mam pytanie czy zauważyłaś poprawę cery po pierwszym peelingu?. Dziękuję i pozdrawiam

  ReplyDelete
 5. A mi się nie podobało - rzeczywiście "It's a new mix" - aż, a może jedynie :(

  ReplyDelete
 6. Glownym inwestorem nowej kolekcji Karla Lagerfelda jest brytyjska firma private equity- Apax, majaca swoja siedzibe w Londynie.(tak na marginesie jest to firma, ktora sprzedala w 2010 roku Tommy Hilfiger amerykanskiemu holdingowi Phillips Van Heusen). Interesujace jest to, ze chyba po raz pierwszy debiut nowej marki projektanta o doskonalej renomie odbywa sie prawie wylacznie w sieci (oczywiscie ma to podloze finansowe). Jak zwrocilas na to uwage Magdo kilka dni temu, pojawi sie wprawdzie kilka butikow typu "pop-up", ale ... no wlasnie zaledwie kilka. Za jakis czas ma powstac drozsza kolekcja- Karl Lagerfeld Paris oraz najprawdopodobniej inne produkty, typu kosmetyki, czy okulary. Jak to skomentowal jeden z przedstawicieli Apax- Karl Lagerfeld jest juz niejako sam w sobie marka o swiatowej slawie, wiec sukces finansowy takiej marki wydaje sie wrecz oczywisty.

  ReplyDelete
 7. Jak zawsze wiedza Pani Ewy mnie zadziwia. Pani komentarze wnoszą bardzo wiele do tego bloga. Szkoda wręcz że nie prowadzi Pani swojego. Jestem ciekawa kim Pani jest. Przypuszczam że redaktorem w Vogue US albo innym czasopiśmie.

  ReplyDelete
 8. Ewa studiuje prawo nie pracuje w zadnych z tych pism

  ReplyDelete
 9. Tak, jak napisala Magda, jestem zwiazana z branza prawnicza, nie modowa (ukonczylam studia prawnicze w USA pare lat temu). A swoja wiedze czerpie z bardzo wielu zrodel: wlasnych doswiadczen zawodowych, projektow, w ktorych mam okazje uczestniczyc, publikacji ekonomicznych i finansowych amerykanskich i - w miare mozliwosci- brytyjskich. Zagladam rowniez oczywiscie od czasu do czasu do czasopism stricte modowych.

  ReplyDelete
 10. Ewa, w moim środowisku jest duży odsetek prawników i nikt nie posiada takiej wiedzy jak Ty masz. Jesteś człowiekiem renesansu !

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts