Atelier Pavoni

Atlier Pavoni to nowa marka na rynku dóbr luksusowych oparta na najlepszych tkaninach najwyższym kunszcie krawieckim i unikatowych projektach . Słowo Pavoni pochodzi z języka włoskiego i oznacza - pawia , który od wieków jest ucieleśnieniem i symbolem elegancji. Nie przez przypadek założyciele firmy Gianni Valcone, Mike Derderian i Garo Hasour wybrali to majestatyczne zwierze jako inspiracje dla swojej kolekcji, która skierowana jest dla ludzi ceniących szyk i elegancję . ''Chcieliśmy stworzyć linię która będzie odzwierciedleniem wyrafinowania, linię która uosabia wszystko to czym kobieta być powinna: delikatną lecz silną, bogatą lecz wyrafinowaną. Naszą muzą jest kobieta która jest stylowa, nie brakuje jej pewności siebie i chce wchodząc do pomieszczenia zrobić niezapomniane wrażenie, kobietę która pragnie wyróżniać się w tłumie ale która zarazem czyni to z gracją i subtelnością.
Mike i Gianni poznali się w Montrealu jako nastolatkowie i ich ciągłe zainteresowanie modą skierowała ich na studia poświęcone projektowaniu oraz marketingu na prestiżowym uniwersytecie w Montrealu .
Pomimo młodego wieku ich wyczucie stylu i obycie w modzie przysporzyły im sławy , stały się legendą i synonimem śmietanki towarzyskiej Montrealu .Z upływem czasu ich dążenie do stworzenia własnej linii przybierały na sile i w 2010 roku cała trójka zdecydowała się założyć firmę w Los Angeles wykupując viktoriańską posiadłość, która stała się siedzibą atelier .
Ich obowiązki zostały podzielone pomiędzy ich trzech, wykorzystując najlepsze cechy każdego. Ta fuzja talentów i doświadczenia spowodowała że powstała jedna z najbardziej ekscytujących firm modowych w obecnych czasach. Obecna kolekcja zawiera zapierające dech w piersi suknie ślubne , ekstrawaganckie suknie wieczorowe i dekadenckie sukienki koktajlowe .


Comments

 1. Sukienki piekne , ale dla mnie za krotkie.

  ReplyDelete
 2. To pech,dla mnie długość idealna:D

  ReplyDelete
 3. Madziu prosze napisz . Gdybyś miała wybrac suknie na swój ślub(wiem ze juz jestes mezatka ,ale gdybys nie byla i slub bylby przed Tobą;) to jaką suknie bys wybrala?Tzn. Jakiej marki?
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. ze swojej byłam zadowolona jednak teraz postawiłabym na cos innego ;-) Rosa Clara dla mnie ma najpiekniejsze suknie

  ReplyDelete
 5. poszerzasz moje modowe horyzonty ! dzięki

  ReplyDelete
 6. Nigdy nie słyszałam o tej marce. I dlatego uwielbiam Twojego bloga, Magdo!:) Z tego co widzę mają idealne sukienki - dokładnie to, czego szukam na wyjścia. Gdzie je można kupić? Oczywiście nie w Polsce, ale sprzedają może gdzieś przez Internet lub masz do nich, Magdo, dostęp? Domyślam się też, że ceny zaporowe, ale czasem warto.

  ReplyDelete
 7. a jakiej firmy była Twoja suknia slubna?

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts