Zac Posen pre-fall 21012

Pomimo faktu iż Zac jest bardzo młodym projektantem - w tym roku będzie świętował 10lecie swojej pracy- zyskał już miano utalentowanego twórcy sukien wieczorowych i tych specjalnie szytych na ''czerwone dywany''. Jego projekty są pomiędzy HC a tymi, które nadają się do chodzenia na codzień.
Kolekcja Posen pre-fall 2012 oferuje całkiem sporo takich właśnie projektów- prostych, eleganckich,klasycznych  zwyczajnie pięknych !


Kolekcja inspirowana była stylem Caroline Lee Bouvier Canfield Radziwiłł Ross, znanej jako Lee Radziwill, oraz Jackie O. Zawiera sukienki, które można podzielić na dwie kategorie: te , wyłącznie na specjalne, duże gale wykonane z luksusowych, bardzo kosztownych tkanin, z udziałem kamieni, drapań i fałd, oraz eleganckie prostsze formy, zmniejszające obszar talii i ramion.


Kolekcja ma zróżnicowaną kolorystykę . Czerń, ciemna zieleń,bogate odcienie fioletu, niebieskie i czerowne suknie. Jest także kilka śnieżnobiałych i srebrnych sztuk. Wspaniałym dopełnieniem jest także biżuteria również projektu Posena.

Comments

 1. Przepiękne. Biała na ostatnim zdjęciu jest świetna. Klasyczna, nigdy nie wyjdzie z mody:)

  ReplyDelete
 2. Madziu a co powiesz na sukienki Jones & Jones. Jest ti chyba angielska marka.Pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. niektóre są fajne, nie wszystkie mi się podobają

  ReplyDelete
 4. Trzecia od dołu boski fason jeśli chodzi o górę , nie ma dołu :/ i kolor piękny, czerwona z pierwszego zdjecia zjawiskowa.

  ReplyDelete
 5. Na takich zgrabnych ciałkach, takie piękne kiecki, ech chciałoby się jeszcze raz urodzic

  ReplyDelete
 6. Ps ta czerwona sukienkę kojarze z kwiatem róży odwroconym w dół , nie mogę sie napatrzec ;)

  ReplyDelete
 7. Fioletowa 3oddołu do mnie przemówiła;)Cudowne!

  ReplyDelete
 8. Piękne suknie :) aż nie mogę sie napatrzec!

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts