Louis Vuitton bag making
Comments

 1. Witaj Madziu, mam pytanie czy zamek w Almie występuje również w kolorze srebrnym ? Piękne miałaś święta...Ala

  ReplyDelete
 2. dzięki Magda na to czekałam. pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. ale piekna skora,wszystko jest dopracowane,takie torebki moga sluzyc latami :)

  ReplyDelete
 4. tak np w wewrsji epi leather

  ReplyDelete
 5. widzieliscie to mierzenie szwow? Co do milimetra :D. Za szeroki szew i torba do wyrzucenia :D Nie pogardzilabym nawet ze szwem 5 centymterowym;)

  ReplyDelete
 6. A propos epi leather to moja Petit Noe ma właśnie srebrne dodatki. Tego modelu nie produkują już-czy to prawda Magdo?
  Czy ktoś wie jak powstaje epi? To marszczenie może tez jest jakoś wytłaczane.

  ReplyDelete
 7. http://www.theblondesalad.com/2011/12/first-night-out-in-dubai.html Magda czy mogłabyś powiedzieć co to za model Chanel u niej w rączkach(?) Z góry dziękuje.

  ReplyDelete
 8. CHANEL COCO COCOON CLUTCH była seria w Chanel cocoon

  ReplyDelete
 9. Cudo !!! Cudenko!!! Cudenkuchno !!!! Twoja pasja jest cudowna, tylko cholernie droga tak na marginesie:) Wiem już kogo mi przypominać z buzi- Agnieszke Włodarczyk:)!

  ReplyDelete
 10. cudowne....zafascynowały mnie oba filmiki(torebki i buty),ehh az zapragnelam miec choc jedna z tych rzeczy,taka kobieca miłosc do piekna.Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 11. Pewnie słyszałaś o tym ,że LV pozwał wytwórnię filmową do sądu za uzycie w filmie podróby torebki , ja wszystko rozumiem ,ze t aczy inna blogerka ma podróby , ze polskie pseudo gwiazdki maja podróby , ba nawet pseudo styliści też , ale żeby w takiej produkcji i taka wytwórnia filmowa to już mi się w głowie nie mieści a horyzontów naprawdę ciasnych nie mam.
  Filmiki robią wrażenie, to jest właśnie pokazane to za co się tyle płaci .Ręczna robota i luksus w czystej postaci.

  ReplyDelete
 12. Dosc skomplikowana sprawa z tym pozwem przeciw Hang over II. Mysle, ze to byl zamierzony efekt przez producentow. Cala sprawa rozgrywa sie o scene na lotnisku w ktorej jeden z bohaterow ma podrobke torby lv ale kiedy sam mowi ""uwazaj na mojego Louis Vuitton"" zartobliwie wypowiada sie o swojej torbie na tle prawdziwych kufrow i waliz ktore znajduja sie w tle sceny

  ReplyDelete
 13. być może efekt faktycznie był zamierzony i taka będzie linia obrony WB ale jednak jak dla mnie niesmak pozostaje bo to trochę takie dawanie przyzwolenia na podróbki .To pokazanie tego procederu jakim jest podrabianie LV łagodnie, z uśmiechem i przymróżeniem oka , to jest przesłanie do ludzi na całym świecie; i co z tego,że podróbka,jest śmiesznie, jest fajnie i wesoło i czym tu się przejmować .Drugie dno tej całej sprawy to olbrzymia reklama przez to dla filmu , a dla LV ewentualna kasa z odszkodowania , którą pewnie zainwestują ... w walkę przeciw podróbkom ;-).Kto więcej starci kto zyska?Jestem ciekawa.

  ReplyDelete
 14. Wykonanie mojego ulubionego modelu LV! :) Właściwie...to chyba jedyny model LV, który chciałabym mieć;) (w kolorze czarnym)

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts