LaQuan Smith

Urodzony w Queens NY LaQuan zawsze kochał modę ale dopiero gdy po babci odziedziczył maszynę do szycia Singer zaczął eksperymentować z projektowaniem ubrań. Rozpoczął od łączenia prostych, powszechnie używanych wzorów by z czasem zaczą tworzyć swoje własne.
Po bardzo ciężkiej ale zwycięskiej walce z rakiem i skończeniu szkoły został stażystą w Blackbook NY Magazine.
W roku 2008 stworzył swoją markę nazwaną własnym imieniem. Firma zaczęła od unikatowych projektów dla znanych gwiazd jak Lady Gaga, Rihanna, Beyonce', Alicia Keyes i wielu innych.
15 lutego 2010 roku zadebiutował na nowojorskim tygodniu mody.
15 września tego samego roku LaQuan Smith "wpuścił" wiele znanych ze świata mody gości do swojego świata fantazji, romantyzmu i zabawy przedstawiając kolekcję zatytuawaną "A Storybook Path". Kolekcja otrzymała bardzo entuzjastyczne recenzje.
LaQuan toruje drogę dla czarnoskórych projektantów, którzy w tym przemyśle są niestety prawie nieobecni. Ta droga nie była i dalej nie jest łatwą ale mamy nadzieję, że jego niepodważalna kreatywność i unikalne projekty pozwolą nas jeszcze nie raz zachwycić. Trzymamy kciuki!


Comments

 1. Piękne, jakość bije po oczach!
  K.

  ReplyDelete
 2. o Rety ! kocham :) 100% moj styl :*

  ReplyDelete
 3. piękne rzeczy, dzięki Tobie poznałam własnie ta markę, jesteś niesamowita, dziękuję Ci za poszerzanie modowych horyzontów ;-)

  ReplyDelete
 4. Jakoś nie przemawiają do mnie te bufki... Gdyby nie one to kreacje dużo bardziej by mi sie podobały. Ale piękne buty :)

  ReplyDelete
 5. ja też przyznaję, że tej marki nie znałam. Stroje mają nie do opisania. Całkiem w moim stylu. Rewelacja. Bez zbędnych udziwnień i ozdób czyli tak jak lubie. Krój niesamowity. Zapewne nie na moją kieszeń ale miło popatrzeć zwłaszcza na ten czarny strój.

  Beata

  ReplyDelete
 6. na pierwszym zdj jest Tyra Banks? sukienki przecudne

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts