...KARL

Uwaga wszystkie fashionistki!!!! Zaznaczcie sobie w kalendarzu datę 25 styczeń 2012r. To właśnie w tym dniu Karl Lagerfeld zaprezentuje swoja najnowsza linię ubrań dostępna jedynie na Net-a-Porter. Od 28 lutego ubrania można będzie również nabyć na stronie karllagerfeld.com.
Kolekcja składajaca się ze stu elementów, kosztujacych w przedziale od 60 do 300 Euro będzie nosiła nazwę "KARL".
"Kolekcja odzwierciedla mój dzisiejszy styl i gust oraz to jak wydaje mi się większość młodych ludzi chce się dzisiaj ubierać." powiedział projektant. Zgodnie z opublikowanymi materiałami znajdziemy w niej dużo jeansu i skóry. Cesarz planuje również w drugiej połowie roku otwarcie kilku "experience stores" z ta marka.
"Wierzymy, że ta kolekcja oparta na talencie Karla będzie światowym sukcesem." powiedziała Natalie Massenet, prezes i założyciel Net-a-Porter. "To bardzo silna, świetnie zaprojektowana linia, łaczaca w sobie uliczny styl z ponadczasowa elegancja. Ponadto w ofercie znajda się wszystkie części garderoby i dużo akcesorii co pozwoli na swobodne mieszanie ubrań dla tych wszystkich, którzy cenia sobie indywidualizm i własny styl."
Patrzac na sukces jaki odniosła linia stworzona dla Macy's nie mam watpliwości żeby mogło być inaczej.
Jakby tego było mało Karl wraca również ze swoja bardziej luksusowa marka pod nazwa Karl Lagerfeld Paris, która dostępna będzie w drugiej połowie przyszłego roku. Osobiście uwielbiam jego białe koszule z wysokim kołnierzykiem i już nie mogę się doczekać :-).

Comments

 1. Zapowiada się ciekawie i pewnie wszystko sprzeda się w oka mgnieniu i większość objedzie się smakiem :)

  ReplyDelete
 2. To nie jest jednorazowa kolekcja jak te dla sieciowek. To marka, ktora ma wejsc na stale wiec szanse na zdobycie czegos ciekawego beda znacznie wieksze.

  ReplyDelete
 3. super! uwielbiam tego faceta nie tylko za jego talent, ale też za osobowość. Uwielbiam czytać i oglądać wywiady z nim.

  ReplyDelete
 4. 25 stycznia, a nie styczeń

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts