FNO ...

Już trzeci rok z rzędu . W 2009 zorganizowano tę imprezę po raz pierwszy w paru miastach na świecie.
Była to jedna z pierwszych, tych modowych, w których mieliśmy okazję uczestniczyć . Dwa lata temu spędziliśmy ją w butiku Dior, gdzie główną atrakcją wieczoru oprócz uczestnictwa celebrytów , były makijaże wykonywane przez światowej klasy wizażystów pracujących dla Vogue , oraz sesja zdjęciowa dla klientów autorstwa naczelnego fotografa brytyjskiej edycji magazynu.
W FNO w 2010 roku wzięło udział dwa razy więcej sklepów w roku poprzednim , zebrano podczas imprezy tysięce funtów dla organizacji charytatywnej Kids Company, zajmującą się ochroną dzieci i młodzieży. ''Jest Nam bardzo  miło ,że udało Nam  się zwrócić uwagę  na fakt, że moda i handel detaliczny
są zarówno bardzo ważnym jak i ogromnie przyjemnym elementem gospodarki kraju. 270 londyśkich sklepów uczestniczyło w zeszłym roku w imprezie, w czasie kiedy klienci wzięli udział w czymś co przypominało wielkie przyjęcie .''- powiedziała Alexandra Shulman edytor Vogue ." Nie możemy się doczekać  na jeszcze bardziej udaną noc tego roku "
Zabawa w Londynie odbędzie się 8-go września, tak samo jak w Stanach Zjednoczonych. Wszystko zaczyna się już dzisiaj w Rosji, następnie 7-go w Hiszpanii, Australia, Brazylia (Sao Paulo), Francja, Niemcy, Włochy, Korea, Meksyk i Portugalia organizują swoje wieczory tak samo jak Anglia 8-go września. W Brazylii odbędzie się jeszcze jeden event 9-go w Rio a Tajwan i Indie bawić się będą 10-go. Chiny 11-go a całość zakończy się 15-go w Grecji i Turcji.Comments

 1. Woow trochę tych imprez będzie. Rozumiem że w Polsce niestety nie. Czy w tym roku również jesteście zaproszeni do Diora? Czy będziecie brali udział w kilku eventach?

  ReplyDelete
 2. będziemy w kilku miejscach ;-)

  ReplyDelete
 3. Zapowiada sie bardzo ciekawie. Czekam z niecierpliwoscia na relacje.
  Ewa Bytomska

  ReplyDelete
 4. Już się nie mogę doczekać:) Ja raczej nie będę w tym roku uczestniczyć, ale mam nadzieję że uda mi się zdobyć pamiątkową koszulkę:)

  ReplyDelete
 5. taka impreza w grecji w aktualnej sytuacji to troche jak bal na tonącym titanicu.. ;) milej zabawy!

  ReplyDelete
 6. Mieszkam w Grecji już kilka lat:) Oczywiście, ze rząd ma duży problem, ale nie wierzcie we wszystko co mówią w telewizji:) Najdroższa dzielnica Aten, Kolonaki, na codzień pęka w szwach. Tysiące ludzi przewija się przez LV, Gucci, Burberry:) FNO sciągnie dodatkowe tłumy.

  ReplyDelete
 7. oj nie mogę się doczekać fotorelacji zrób jak najbardziej obszerną i masę zdjęć :)!
  z wypadu do Londynu już nie mogę się doczekać a ja odliczam czas do postu z tą relacją z pobytu:)
  Bebe

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts