FnO part 4 / Best of the rest .....

Bond Street około godziny 22
Pozostaje opisać jeszcze imprezy na które rzuciliśmy tylko okiem lub zgromadzony tłum zwyczajnie zniechęcał Nas do wejścia . Chyba największy zebrał się przed butikiem Hermes, gdzie w ustawionej przyczepie służącej do transportu koni, zorganizowany był konkurs, w którym do wygrania był zestaw papierowych bransolet , po jednej na każdy dzień tygodnia. 
Trzeba było wyczekać przynajmniej godzinę aby wziąć udział w tej całej zabawie.
Dosyć długa kolejka była również do samego butiku, gdzie pracownicy Hermes uczyli jak ciekawie wiązać ich chusty oraz fotograf Vogue robił pamiątkowe zdjęcia.Jeszcze większy tłum zebrał się przed butikiem COACH, gdzie gwiazdą wieczoru była Gwyneth Paltrow . Cała masa fotoreporterów i wielbicieli aktorki , skutecznie blokowała pół ulicy .Jednym z ciekawszych elementów całego FNO, byli niesamowicie ubrani ludzie, którzy uczestniczyli aktywnie w tej zabawie . Poniżej kilka zdjęć, prosto z Bond Street ....

Na oficajalnej stronie brytyskiego Vogue, można obejrzeć więcej zdjęć z imprezy . W kolejnym poście przedstawię co poza FNO dzieje się w Londynie . ZAPRASZAM

Comments

 1. Rewelacyjna wystawa Bottega Veneta, niby prosto i banalnie, a mnie się cholernie podoba ten pomysł :)

  ReplyDelete
 2. Fotografia nr 1 mnie powaliła, co za tłum :)

  ReplyDelete
 3. Madzik widać po zdjęciach że chyba zbyto nie inspirowałaś się wygrana stylizacją :)

  ReplyDelete
 4. nudą wieje....

  ReplyDelete
 5. Zajrzalam, zgodnie z Twoja sugestia, na strone brytyjskiego Vogue i zobaczylam, ze zamieszczono tam zdjecia przypadkowo wybranych osob, ktore braly udzial w FNO.Kazda osoba mowi w dwoch zdaniach, jakiej marki ubrania ma na sobie i jaki jest jej styl modowy.
  Stroje byly bardzo roznorodne, poczawszy od bardzo casualowych po eleganckie, podobnie z markami.Byly osoby w ubraniach z H@M, czy Topshopu,ale tez ubrane od stop do glow w Prade, czy Miu miu.

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts