Aleksander McQueen ...

Prawdziwe dzieła sztuki ! Warte każdej złotówki.... Kolekcja jesienno/zimowa jest jedną z najpiękniejszych jakie widziałam, podczas pobytu w Londynie, weszłam do butiku by zobaczyć ją z bliska, robi niesamowite wrażenie, bardzo drogie rzeczy ale naprawdę wyjątkowe i bardzo oryginalne, dopracowane w każydm calu, pięknie wykończone...można by tak bez końca ...cały McQueen


na ten zestaw jest już bardzo długa lista oczekujących....

Comments

 1. hmmm nie moja bajka

  ReplyDelete
 2. na 3 zdjęciu od góry jest polska modelka? pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. ta kolekcja byla projektowana jeszcze przez samego mcqueena?

  ReplyDelete
 4. 1,2 i 4 żakiet ahhh boskie :)

  ReplyDelete
 5. Tak to chyba Kasia Struss.

  ReplyDelete
 6. Obserwuję Twojego bloga od jakiegoś czasu i zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie jakim cudem jesteś w stanie rozpoznać podróbkę nawet na średniej jakości zdjęciu??
  Ze szkoleń na temat Praw Własności Intelektualnej wiem,że bywają takie podróbki, iż nawet specjalista zatrudniony w danej firmie, nie jest pewny czy trzyma w reku oryginał czy falsyfikat.
  To jest trochę jak z dziełem sztuki, obrazem, czasami trzeba dobrze się przyjrzeć, by mieć całkowitą pewność,że ma się do czynienia z oryginalną rzeczą.
  A Ty z taką pewnością ferujesz wyroki na podstawie fotek, z lubością zarzucasz innym,że noszą nieoryginalne produkty.
  Oczywiście wiem ,że niektóre ordynarne podróby widać nawet z kosmosu,sama je rozpoznaję, jednak uważam ,że nie we wszystkich przypadkach jesteś w stanie to stwierdzić.
  Pozdrawiam :) Beata:)

  ReplyDelete
 7. oczywiscie ze nie we wszystkich przypadkach, poznaje po zdjeciach to co widac golym okiem, tzn roznice. Wiekszosc widac niestety golym okiem, moze nie dla laika, ale dla osoby ktora widzi na co dzien oryginaly ma je w reku itd, wiem czym sie roznia i na co nalezy zwracac uwage

  ReplyDelete
 8. Magda, a mogłabyś napisać jakiś post o dobrych kosmetykach, takich jak Ty używasz, albo jakich polecasz? Od kremów po wszelkie upiększacze jak cienie, szminki itp. Podobno Dior ma lepsze kosmetyki (np puder) niż Channel. Jak uważasz? Pozdrawiam. K.

  ReplyDelete
 9. ale zrob jeszcze watek o wlosach, jak sie malowac itd

  ReplyDelete
 10. Niesamowita jesienna kolekcja. Przede wszystkim widac ogromna dbalosc o szczegoly, swietne wykonanie,z pewnoscia reczne w wielu przypadkach.
  Pamietam, ze ktos okreslil kiedys projekty Burton jako wierne stylowi samego McQuinna jednak z pewna nuta kobiecosci.

  ReplyDelete
 11. po co komu te wstrętne futra ludzie jest 2011...

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts