Karl dla Macy's


   W końcu się doczekaliśmy! Wczoraj wieczorem Macy's zaprezentowało kolekcję stworzoną przez Karla Lagerfelda. Prezentacja odbyła się w Nowym Yorku w galerii SoHo, która na tą okazję została wytapetowana czarno-białymi zdjęciami Kaisera (przydomek Karla Lagerfelda)oraz zdjęciami z kampanii reklamowej kolekcji do której zdjęcia robił sam mistrz w swojej bibliotece a twarzą tej kampanii jest znana modelka Coco Rocha.
     Kolekcja składa się z 45 części, wśród których znajdują się zalotne sukienki, niektóre w kwiatowe motywy, inne grubsze tweedowe czy klasyczna mała czarna c charekterystycznym dla Karla dużym białym kołnierzykiem (very Chanel ;-)). W kolekcji są również kurtki ze sztucznej skóry, koszule czy drukowane T-shirty.
    "Macy's dla mnie to perfekcyjny dom handlowy w USA gdzie każdy może znaleźć to czego szuka nie wydając przy tym fortuny" powiedział Legerfeld. I rzeczywiście ceny ustalone za kolekcję są bardzo kuszące bo mieszczą się w przedziale od  $50 do $170. Kolekcja dostępna będzie w 235 sklepach Mecy's na terenie Stanów Zjednoczonych oraz online na macys.com od 31-go sierpnia. Poniżej parę zdjęć z kolekcji oraz dość nietypowe zdjęcie "Cesarza" bez okularów słonecznych. Po raz pierwszy natknąłem się na jego takie zdjęcie i jestem bardzo zaskoczony jak bardzo okulary (lub ich brak) mogą zmienić wizerunek człowieka.

Comments

 1. mówcie co chccecie dziewczyny , ale moim zdaniem to jeden z najlepszych blogów ! kazdy znajdzie coś dla siebie, fantastyczne artykuły, zdjęcia, sesje, stylizacje ...wszystko na duży plus !! no i ma Pani oko ;-)!pozdrawiam Iwona

  ReplyDelete
 2. Jaj nie urywa, trochę takie Chanel dla ubogich. Widać duże pójście na kompromis

  ReplyDelete
 3. Magdo czy naprawdę wierzysz że zaprojektował to sam KL? Szczerze wątpię aby mistrz się tym zajmował. Przypuszczam że grono astystentów (kierując się szkicami KL dla Chanel) wymyśliło te ubrania tak aby były podobne, idąc na kompromis wybierając tkaniny i jakość (bo musi być tanio). Firmowane jest to nazwiskiem KL bo wiadomo, że się sprzeda i tyle.

  ReplyDelete
 4. Az z ciekawosci zagladne do Macy's, chociazby po to zeby dotknac materialow, z ktorych zrobiona jest kolekcja . Raczej to nie jest moj ulubiony department store :) Pozdrawiam z Chicago :)

  ReplyDelete
 5. Wydaje mi się, że Magda tego nie napisała: ) Dziewczyny, czytajcie uważniej :)

  No i blog piękny, a KL jakiś taki inny jest na tym foto i nie chodzi mi tutaj o brak okularów:)

  ReplyDelete
 6. Raczej nie pisała, gdyż w ostatnim zdaniu wyrażnie widnieje "natknąłem się" i "jestem zaskoczony" :) Kolekcja świetna!

  ReplyDelete
 7. fajna kolekcja bo przeznaczona dla kobiet w każdym wieku, mój faworyt - sukienka z kołnierzykiem białym:)

  ReplyDelete
 8. ja bardzo lubie macys.....a KL mam piekny szaliczek i skorzane spodenie....jakosc ok Ewa

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts